İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - HelyumOfficial

Sayfa: [1] 2 3 ... 9
1
Onaylanmayı Bekleyen Birlik Konusu / Kelly's Crime Organization
« : Haziran 19, 2019, 06:25:56 ÖS »


Mafya ya da Kelly yasa dışı işlerle uğraşan, zor kullanarak birtakım gizli çıkarlar sağlayan, çoğunlukla gizli ve hiyerarşik bir teşkilatlanmaya dayalı örgüt ya da bu örgütün mensubu kişiler anlamına gelir. Kumar, ticaret, uyuşturucu, finans, inşaat, kadın ticareti ve fuhuş, kaçakçılık, gasp ve adam öldürme, fidyecilik gibi yüzlerce yasal ve yasa dışı sektörde faaliyet gösterebilir.

1860'ta Sicilya'ya gelen Napoli Kralı IV. Ferdinand, Fransız Devrimi'nden sonra olası bir Fransız işgaline karşı 1283'lerdeki bir savaş çağrısından esinlenerek MAFIA'yı (Morte alla Francia İtalia anela: İtalya, Fransa'ya ölüm diye bağırıyor) kurdu.

Sanayi, ticaret ve inşaat sektörlerine, ayrıca rüşvet, şantaj, haraç ve kaçakçılık işlerine girdi. İtalya'dan ABD'ye olan göç hareketi sırasında Amerikan Suç Teşkilatlarıyla yakın münasebet kuran mafya, ABD'ye gönderilen eroinin işlenmesi ve taşınması işiyle uğraşmaya başladı. Bu işten elde edilen yüksek miktarda para, mafya içindeki çeşitli gruplar arasında şiddetli bir rekabet doğurdu. Bunun neticesinde cinayetler arttı. Resmi makamlar mafya üyelerinin üzerine yeniden gittiler. Sicilya ve İtalya'dan göç eden gruplar içindeki mafya üyeleri, ABD ve Güney Amerika ülkelerinde benzer bir teşkilatlanmaya girdiler. Bu ülkelerde meydana gelen kanundışı faaliyetler, mafya tarafından yürütüldü. İçki yasağının kaldırılmasından sonra Amerikan mafyası; kumar, sarı sendikacılık, dolandırıcılık, tefecilik, uyuşturucu kaçakçılığı ve fuhuş gibi işlere girdi. ABD'deki en büyük ve en güçlü suç teşkilatı durumuna gelen mafya, kanundışı yollarla kazanılan paraları otel, lokanta ve eğlence yeri gibi yerlere yatırdı.

ABD idaresi mafya hakkında yaptığı takibat ve soruşturma neticesinde, ülkenin dört bir yanına dağılmış pek çok bağımsız grup veya aile tarafından mafya faaliyetlerinin yürütüldüğünü tespit etti. Buna göre her şehirde bir veya birkaç aile hakimdir. Her ailenin başında bulunan don adı verilen patronlar ve her patronun altında yardımcılık vazifesini yürüten bir ikinci don ile kurmay olarak güçlü ve nüfuzlu konumu olan bir consigliere (danışman) bulunur. Patron yardımcısına bağlı olarak çalışan coporegimeler (teğmen), patronun teşkilatın kanundışı işleriyle doğrudan ilişkiye girmemesini sağlar. Ailenin kanuni olan işleri, otomatik satış makineleri (marketler, lokantalar vb.) ile fuhuş, kumar ve uyuşturucu kaçakçılığı gibi kanundışı işleri caporegimelere bağlı askerler tarafından yürütülür.

Bugün çeşitli ülkelerde faaliyet gösteren mafyanın ABD'deki ağırlığı giderek azalmaktadır. İtalyan ve Sicilyalı azınlıkların ABD toplumuyla kaynaşması ve mafyanın kolayca eleman bulamaması bu neticeyi doğurmuştur.
Rusya'da örgütlü suçlar, 18. yüzyılın başında Çarlık döneminde başladı. Sovyetler Birliği döneminde ise yasal hırsızlar gulaglarda mahkum gruplarının liderleri olarak ortaya çıktılar. 1990'larda Sovyetler Birliği'nin dağılmasından sonra, gelişmekte olan karaborsada daha fazla organize suç örgütü ortaya çıktı. Bu örgütler eski cumhuriyetlerdeki istikrarsız hükümetlere nüfuz etmekteydi ve en üst noktada Rusya ekonomisinin üçte ikisini kontrol etmekteydiler.

Kelly Crime Organization Rusya'da kurulmuş bir mafyadır. Kurucusu Bowie, Colbert ve Valerio bu üç kişi kuzendir. Bunlar ailelerinden dolayı rusyada yetimhanenede yaşayıp büyümüşlerdir. Yetimhanede çok fazla yasa dışı iş ve kavga çıkardıkları için yetimhaneden 20 li yaşlarındayken atılırlar. Ve rusyanın soğuk sokaklarında bu üç kuzen yasa dışı işlerine devam ederler.

Bu kuzenler yetimhaneden atıldıktan 3 yıl sonra kurdukları mafya yerine oturur ve her şey düzenine girer "Kelly Crime Organization". Kelly Crime Organization yaptığı yeraltı işleriyle birlikte PD'nin dikkatini çeker ve her yerde bu mafyayı çökertmeye çalışır. Kelly Crime Organization yaptığı işlerle; Uyuşturucu kaçakçılığı, Haraç, Silah kaçakçılığı ve bir çok yasa dışı işlerle birlikte PD'nin her yerde önüne çıkar ve dikkatini çeker. Kelly Crime Organization'ya tüm hızıyla işlerine devam eder ve arasına daha fazla birilerini alır git gide büyüyen Kelly Crime Organization ya yakında LS'nin göz bebeği haline gelmiştir ve çoğu kişinin ilgi odağı olmuştur. Bowie, Valerio ve Colber'un oldukça katı ve sert kuralları vardır hepsinin tek tek sicilleri oldukça kirlidir ve hemen hemen çoğu yasa dışı işi yapmışlardır fakat PD'nin dosyalarında hiç bir sicilleri yoktur bu sebeple dışardan normal bir grup olarak görünmekte her ne kadar PD bu işleri Kelly Crime Organization'nın yaptığını bilsede kimseyi içeriye alamıyor.
Kelly Crime Organization yakın zamanda LS'de bir Club açar ve burada takılmaya başlarlar her ne kadar PD buraya baskın atsada hiç bir yasa dışı birşey yakalayamaz. Asıl mekanları Ofis adı altında yürüttükleri mekanda her türlü pis işlerini burada yaparlar. Kelly Crime Organization yaptığı yasadışı işleriyle birlikte rusların en iyi mafyası haline gelmeye başlamış ve fazlasıyla dolar kazanmaya başlamışdır.
Kelly Crime Organization hedefi çetelerden haraç kesmek her türlü para, toz, insan, silah kaçakçılığı yapmak. Kendilerinden küçük çetelerle dost yada düşman olmak amaçlarıdır. Pavlov Organizatsya kendilerinin yerini ve mekanını en iyi şekilde savunmak için her türlü önlemi almışlardır kullandıkları M4 ve AK47 silahlarıyla birlikte düşmanlarına şans tanımamayı hedefliyor. Çok sıkı ve denetimli bir ordusu bulunan Kelly Crime Organization yakın zamanda tarihe ve LS halkına adını yazdıracaktır.


2
Oyuncu Raporu - Arşiv / Talep[UYK]
« : Haziran 17, 2019, 08:46:20 ÖS »
Talep olduğundan şablona uygun açmiyacağım tamirhaneme çalışan almak istiyorum

Alıcağım Kişi : Marcus Grand
Kullanıcı İsmi : AyberkBaskan

Tamirha'nin bulunduğu yer : Otobüs durağı arkası Carranza Performance
Şahısa verilmesini talep ediyorum TAMİRHANE İD :688

3
Oyuncu Raporu - Arşiv / Jahseh Cleveland Yetkili
« : Haziran 08, 2019, 02:51:39 ÖÖ »
=> Rapor ettiğiniz oyuncu: Jahseh Cleveland
=> Olay tarihi: -
=> Olay saati: -
=> Karakter adınız: Gualtiero Carranza
=> Olaya dahil olan şahitler (Karakter İsimleri): -
=> Kural ihlali:  Fear-RP
=> Kuralı nasıl ihlal etti?: Fear-RP
=> Diğer -otlar: etrafında 5 kişi olmamıza rağmen fear rp yapmayıp küfürler etti gereken cezayı alsın.

4
Oyuncu Raporu - Arşiv / Esther Mikaelson & Zakhariy Kalashnikov
« : Haziran 08, 2019, 02:39:26 ÖÖ »
=> Rapor ettiğiniz oyuncu: Esther Mikaelson & Zakhariy Kalashnikov
=> Olay tarihi: -
=> Olay saati: -
=> Karakter adınız: Gualtiero Carranza
=> Olaya dahil olan şahitler (Karakter İsimleri): Domenic Queen & İdlewood'dakiler Katie Pussy
=> Kural ihlali:  Refuse Roleplay & /q
=> Kuralı nasıl ihlal etti?: Refuse Roleplay & /q
=> Diğer -otlar: Şahısla ic düşmanlığımız var ve bunu yakaladık 5 kere /q attı gerekirse videoyu yüklüyebilirim gerekli cezayı alsın.
5
Oyuncu Raporu - Arşiv / Brain Charlie Trial Admin
« : Haziran 05, 2019, 08:49:45 ÖS »
=> Rapor ettiğiniz oyuncu: Brain Charlie
=> Olay tarihi: -
=> Olay saati: -
=> Karakter adınız: Gualtiero Carranza
=> Olaya dahil olan şahitler (Karakter İsimleri): Forum
=> Kural ihlali:  Birlik Liderini Aşşağılama Fear RP
=> Kuralı nasıl ihlal etti?: Birlik Liderini Aşşağılama Fear RP
=> Diğer -otlar: Şahıs Mekanımızda Carranza Köpek diye bağırıyor birlik lideri olmama rağmen aşşağılayacı sözlerde bulunuyor çatıda 10 kişi olmamıza rağmen hiç bir şey olmamış gibi saçma sapan hareketler yapıyor gerekirse video atabilirim

6
Oyuncu Raporu - Arşiv / Roseven
« : Haziran 05, 2019, 12:45:59 ÖÖ »
=> Rapor ettiğiniz oyuncu: Roseven
=> Olay tarihi: -
=> Olay saati: -
=> Karakter adınız: Gualtiero Carranza
=> Olaya dahil olan şahitler (Karakter İsimleri): -
=> Kural ihlali:  Hatalı Jail
=> Kuralı nasıl ihlal etti?: Hatalı Jail
=> Diğer -otlar: Aktif çatışma bölgesindeydik ve Roseven bir anda jail attı aktif catısma bolgesinde ne zamandan beri jail atılır oldu?
https://media.discordapp.net/attachments/519244671159894048/585586932575109125/mta-screen_2019-06-05_00-50-49.png?width=624&height=468

7
Oyuncu Raporu - Arşiv / Florentino Morientes @Query @Fahrenheit
« : Haziran 02, 2019, 01:56:51 ÖÖ »
=> Rapor ettiğiniz oyuncu: F
=> Olay tarihi: -
=> Olay saati: -
=> Karakter adınız: Gualtiero Carranza
=> Olaya dahil olan şahitler (Karakter İsimleri):
=> Kural ihlali:  Admin Power + DM + GBI + Yetkiyi Çıkarlarına Kullanım & Emotesiz Ateş
=> Kuralı nasıl ihlal etti?: Admin Power + DM + GBI + Yetkiyi Çıkarlarına Kullanım & Emotesiz Ateş
=> Diğer -otlar: ŞİKAYETE QUERY YADA EKREM BAKSIN ADAM SUNUCU KENDİSİNİN GİBİ KULLANARAK KAFASINA GÖRE HAREKET EDİYOR.

http://www.inceptionroleplay.com/index.php?topic=28230.0
http://www.inceptionroleplay.com/index.php?topic=28229.0
http://www.inceptionroleplay.com/index.php?topic=28228.0

8
Oyuncu Raporu - Arşiv / DMCİ ABİLERİMİZ @Fahrenheit @Query
« : Haziran 02, 2019, 01:20:41 ÖÖ »
=> Rapor ettiğiniz oyuncu: Florentino Morientes [Admin] & Kankaları
=> Olay tarihi: -
=> Olay saati: -
=> Karakter adınız: Gualtiero Carranza
=> Olaya dahil olan şahitler (Karakter İsimleri): -
=> Kural ihlali:  Emotesiz Ateş + DM
=> Kuralı nasıl ihlal etti?: Emotesiz Ateş + DM
=> Diğer -otlar: İdlewood'da koşuyordum birden sıkmaya başladılar helyumu vurayımda sevineyim bari çabasındaki yeni nesil çocuklar sanırım. yetersiz kanıt ise videoyu atıcağız9
Oyuncu Raporu - Arşiv / Nikolas34
« : Haziran 01, 2019, 09:16:56 ÖS »
=> Rapor ettiğiniz oyuncu: Nikolas34
=> Olay tarihi: -
=> Olay saati: -
=> Karakter adınız: Gualtiero Carranza
=> Olaya dahil olan şahitler (Karakter İsimleri): -
=> Kural ihlali:  Taraf Tutma Hatalı Jail
=> Kuralı nasıl ihlal etti?: Taraf Tutma Hatalı Jail
=> Diğer -otlar: Şahıs araçla çarpıp duruyordu ve Nikolas34 olayı gordugu halde hayla islem uygulamıyor sahıs kelepce takıyor ve hayla jail atmıyor sonra b den yazınca bana jail atıp sonra sahısa jail attı yani benim b den konusmamı bekliyormus sahısa pm den yazıyorum ve pmsi kapalı


10
Oyuncu Raporu - Arşiv / Talep[UYK]
« : Haziran 01, 2019, 08:47:02 ÖS »
Tamirhaneme çalışan almak istiyorum Tamirhanemin İDSİ : 688 Otobus durağı arkası.

Alıcağım kişinin oyun içi ismi: Marcello Constanzo
Kullanıcı adı: cevatakpinar

11
Oyuncu Raporu - Arşiv / Arşiv
« : Mayıs 31, 2019, 05:00:04 ÖÖ »
Şikayet geri çekildi arşiv

12
Oyuncu Raporu - Arşiv / Silah kaybolması
« : Mayıs 30, 2019, 02:26:27 ÖÖ »
Silahlarım 6987 idli markalı range rover araçtan kayboldu.
Geri verilmesini talep ediyorum.


https://i.hizliresim.com/lQYoAb.png
https://i.hizliresim.com/lQYoAb.png

13
Oyuncu Raporu - Arşiv / Talep[UYK]
« : Mayıs 30, 2019, 01:36:01 ÖÖ »
Talep olduğundan şablona uygun açmicam öncelikle Query sunucuya birşeyler yüklüyordu ve oyun donup duruyordu sonra hızlı olun iftira gidicem dedim ve ardından ck attı bu ne? üstümde silahmı var /q atacagım iftara gidicem hızlı olun diyorum ck atıyor role uymicam diye birşey de demedim karakter banı açılmasını talep ediyorum role tekrardan devam ederim. ve ardından sunucu network verdi ve bazılarını attı oyuna tekrar girdim haylada bekliyorum

Oyun İçi İsmim: Pedro Forlazzo

14
Oyuncu Raporu - Arşiv / TALEP
« : Mayıs 27, 2019, 05:34:49 ÖS »
http://inceptionroleplay.com/index.php?topic=15351.0 Birlik tanıtımımız durduk yere arşive alınmış tekrardan birlik tanıtımlarına alınmasını talep ediyorum.

Discord adresindende durduk yere ban yemişim ordanda kaldırılmasını talep ediyorum: * HelyumOfficial#3462

15
Oyuncu Raporu - Arşiv / Silah evanterden kayboldu
« : Mayıs 26, 2019, 04:20:12 ÖÖ »
Merhaba oyundayken AK-47 Markalı silahım bir anda kayboldu mermileri duruyor Deaglede vardı deaglede duruyor fakat ak-47


SERİAL BU https://cdn.discordapp.com/attachments/537015461163040798/579712785391550512/mta-screen_2019-04-24_23-36-37.png

Sayfa: [1] 2 3 ... 9