İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - 𝗞𝗘𝗬 𝗙𝗘𝗬𝗠𝗜𝗦

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Oyuncu Raporu - Arşiv / Ynt: Pamela Cortez [20.04.2019]
« : Bugün, 04:01:07 ÖS »
Talep olduğundan dolayı şahısa forumda konu açmasını söyledim, ilk atılan IC hapishane süresi hatalı olduğundan dolayı gereken para iadesi yapıldı ve tekrardan hapse atıldı. İlk atılan hapishane işlemi (80 saat polise direnme) silinebilir.

2
Gelip geçici olmaz umarım, boşa gösterişe gerek yok diyorum ve rollerinizde başarılar dilerim!

3
Onaylanmayı Bekleyen Birlik Konusu / Ynt: Admiraldus de Mexico Cartel
« : Haziran 18, 2019, 02:00:44 ÖÖ »
Umarım tekrardan bir adım atıp geriye çekilmezsiniz, iyi roller!

4
Birlikten ayrılma bir kural ihlali değildir, birliğe giren bir kişi birlik içerisinde 24 saat geçirdikten sonra liderler onu CK edebilir. Şahıs birlikten izinsiz bir şekilde çıktıktan sonra elinizde 24 saat geçirdiğine dair kanıt varsa eğer onu CK edebilirsiniz veya şahıs CK olmamak için sizlere 15.000 dolarlık kan parasını ödeyebilir. Bu durumu IC yollarla çözmeniz gerekmekte, bu bir ihlal değildir.

5
Arkadaş ile DC üzerinden konuştum ve dediğine göre yapmış oldukları ihlalin içerisinde yetkili arkadaşları olmadığı halde Charless tarafından yetkileri alınıyormuş. Olayla çok fazla alakam yok ve nasıl olduğunu hakkında bir bilgiye sahip değilim. Benden istediği talep doğrultusunda foruma bu konuyla alakalı talep açmasını söyledim. Yetkisini Charless aldığından dolayı son sözü söylemesi için ve konuya hakim olduğundan dolayı ona devretmek istiyorum.
@Charless

6
Oyuncu Raporu - Arşiv / Ynt: Jail açtırma
« : Haziran 09, 2019, 09:18:10 ÖS »
Arkadaş ile DC üzerinden konuştum ve bizzat ilgilendim. Arkadaşına açmış olduğu şikayeti geri çekip geçmişinden sildirmek ve onu hapisten çıkarttırmak istiyor. Konu ile Riot ilgilendiğinden dolayı o an kendisine ulaşamadık ve forum üzerinden talep açmasını söyledim. O yüzden konuyu Riot'a devretmek istiyorum.
@Riot

7
Onaylanmayı Bekleyen Birlik Konusu / Ynt: Piru Gangsters (PG)
« : Haziran 08, 2019, 04:08:51 ÖÖ »
Rollerden karelerde gelişme var gibi, iyi roller.

8
Kışkırtıcı nitelikte SS diye şikayet açmışsın ama kaçırdığın bir nokta var. Benim attığım SS'ler üzerinde herhangi bir şekilde asla rol dışı veya log dışı bir oynama yapılmaz. Rolde yaşanan ne ise her zaman SS'lerimde onu yansıtırım. Paylaştığım SS'ler her zaman konseptin hikayesine göre oluşan SS'lerdir ve o atmış olduğun fotoğrafın rolünde herhangi bir şekilde ihlal olmadı ve gayet temiz bir roldü. Bunu atarken OOC olarak kışkırtmak veya gövde gösterisi yapmak için paylaşmadım, tamamen konseptin hikayesi ve faaliyetlerine göre yapılmış bir SS'tir. Öyle bir şey olmuş olsaydı eğer birlik tanıtımımda birden fazla o tarzda fotoğraflar görmüş olurdunuz ki, o tarzda rol SS'leri zaten tanıtımımda mevcut değildir.

Gözden kaçırdığın diğer nokta ise bunun herhangi bir şekilde yüksek rütbeli, lider veya kurucu niteliği taşıyan oyuncu ile alakası yoktur. Sen bu tarzda bir girişimi hangi oyuncuya yaparsan yap aynı niteliği her zaman taşır. O zaman geçmişten günümüze kadar açılmış olan her birliğin rollerden karelerinde bu tarzda rol SS'lerini silmemiz gerekir. Sen olaya bakmak istediğin yerden baktığından dolayı bana karşı böyle bir ithamda bulunuyorsun ve sırf sana şikayet açtığımdan ötürü bana karşılığını vermek için böyle gereksiz bir şikayette bulunduğundan şüphe ederim.

Senin 15 saat ceza yemenin sebebi ise olmamış olan bir rolü olmuş gibi yapıp insanlara OOC platform üzerinden gövde gösterisi yapma girişiminde bulunman, yani kısacası açmış olduğun şikayette de belirtmiş olduğun üzere kışkırtıcı nitelikte SS atman. Ceza süresini zaten ben belirlemedim. Ayrıca sen o rolde şahısı IC olarak konuşturup ismini görebilirdin veya emote ile maskesini çıkartabilirdin ama sen bunları yapmayıp hızlı bir şekilde SS çekip bunu rol olarak atmak istediğinden dolayı böyle bir şey yapmadın.

Birlik konumu arşive atmamın sebebi ise konsepte ara vermemiz ve legale geçtiğimizden dolayıdır.

Bana böyle bir şikayet açıyorsun ama hem şimdi ve hemde zamanında sende bu tarzda rollerden kareler paylaştın ve paylaştığın karelerde herhangi bir şekilde rol yok, tamamen seninde şikayette belirtmiş olduğun üzere kışkırtıcı nitelikli SS tarzındadır. En azından benim atmış olduğum fotoğrafta herhangi bir şekilde art niyet gütmeden tertemiz bir rol çıktığını rolde geçen konuşmadan görebilirsin.

Senin atmış olduğun fotoğraflardan bir kaç örneğini aşağıya paylaşıyorum. Bu tarzda bir ihlal olmuş olsaydı eğer günümüzde ve geçmişteki tüm SS'lerin silinmesi gerekirdi.

Alttaki fotoğrafta oyuncuların herhangi bir şekilde yüksek rütbeye, liderliğe veya kuruculuğa sahip olmasına gerek yok. Sen bu tarzda tutumu kime yaparsan yap aynı sonuca zaten çıkar.

Alttaki fotoğrafta bulanıklaştırmaya çalışmışsınız ama dikkatli bir şekilde bakarsanız eğer ismi gözüküyor.

Alttaki fotoğraf tamamen senin şikayeti açmış olduğun sebeple uyuşuyor.

9
Ben hiçbir şekilde arkadaşlarıma veya başkalarına o şikayete yorum atsın diye yazmadım, ilk olarak bunu söylemek isterim. Oraya yorum atan her şahıs kendi hür iradeleriyle yazdı.

İkinci olarak şunu söylemek istiyorum, sana cezayı atan şahıslar bu sunucunu üst yönetim kuruluna ait üyeleridir. Ceza süresini ben belirlemedim ve bu konuyla alakalı da herhangi bir şekilde yetkili arkadaşlarıma güvenerek hareket etmedim. Ceza süreleri yetkili şahısların inisiyatiflerine kalmış bir durumdur ve sen buna karışamazsın. Yetkili ne kadar süre cezaya layık gördüyse ona göre atar. Ceza sürelerinin herhangi bir şekilde sunucu politikası ile bir alakası yoktur, olayın esnekliğine göre ve yetkilinin inisiyatifine göre gerçekleşir.

Üçüncü olarak şunu söylemek istiyorum, bir yorumunda benim OOC karakterime laf atıyorsun. Bunun utanma ile veya yaşım ile alakası yoktur. Şuan açmış olduğun şikayet kendi açımdan o kadar saçma ki, senin OOC kin yaptığına bile şüphe ederim. Yeni gelen maske sistemi ile birlikte oyuncular MG yapmasın diye ID'leri gizledin ve sen beni onunla karıştırmış olabilirsin ama benim açmış olduğum şikayette herhangi bir şekilde savunma bile yapamadın, savunma yapmak aklına şimdi mi geliyor? Ayrıca, ben hiçbir zaman atmış olduğum SS'ler üzerinde rol dışı veya log dışı herhangi bir şey paylaşmadım ve paylaşmamda. Ben zaten yaşımın adamıyım ve benden yaşta küçük adam benim OOC karakterime bu şekilde hakaret edip ithamda bulunamaz, bu yüzden ayrıca ceza almanı talep ediyorum. Benim orada Blake olup olmadığımı karşındaki karakteri konuşarak veya maskesini emote ile çıkarttırarak öğrenebilirdin ama sen sırf OOC olarak kışkırtmak için bu şekilde bir harekette bulundun ve burada gelip tam tersini söylüyorsun, sana neden inanalım? Birlik tanıtımımı arşive atmamın sebebi ise yeni açmış olduğum karakter ile legale geçiş yapmamdan dolayıdır, o konsepte şuan ara verdik.

Dördüncü ve son olarak şunu söylemek istiyorum, sana açmış olduğum şikayette "Bir arkadaşına aynı skini giydirip SS çekmiş." gibi bir ithamda bulunmamın sebebi ise yapmış olduğun hareketten kaynaklı. O rol esnasında karşındaki şahısı konuşturmuş olsaydın veya emote ile maskesini çıkartmış olsaydın böyle bir sorun ile karşılaşmayacaktık. Yapman gereken şey oldukça basitti ama sen sırf OOC platform üzerinden insanlara gövde gösterisi yapıp olmamış olan bir olayı olmuş gibi gösterdiğin için sana karşı aynı duyguları senin düşündüğün gibi besleyemedim. Benim OOC yaşıma inanıp inanmaman benim pekte umurumda değil ve sana bunu kanıtlamak zorunda da değilim. IC ve OOC olarak beni tanıyan veya tanımayan herkes sen dışında benim hakkımda gerekli bilgilere sahip, kimseye bunu kanıtlamak için bir girişimde de bulunmadım.

Birliğimdeki bir oyuncuya da aynı kostümü ben giydirmedim. O şahıs birliğime yeni isim atıp zenci olmuştu ve kendi kostümünü kendisi seçmişti. Benim normalde kostümüm o bile değil, kostümlerde bir değişiklik olduğundan dolayı ilk zamanlar kullandığım beyaz kıyafetli zenci kostümüm gitmesinden dolayı o çiçekli olanı kullanıyordum. O kostümleri herkes giyebilir, benim giydiğimi ya da başkasının giydiğini kimse giyemeyecek diye bir kaide yok.

Şunu da ekleyeyim, bu şikayette adıma herhangi bir şikayet göremedim ve sadece senin yazdıklarına alakalı bir açıklama yapmak durumunda bulundum. Geri kalanı üst yönetim kurulu belirler.

Bu şikayette şahısın yazmış olduğu yorumda benim OOC karakterime hakaret ve ithamda bulunduğu için ayrıca bir ceza almasını talep ediyorum.

10
Sizin birliğinizden Bir adam geçen gün Mekanınızı bizzat basıp vurduk sende kaçtın hatta onun hakkında bilmemde bizden birisi değil sizden birisi ona eminim.

O düşürdüğünüz oyuncu benimle aynı skini giyen ve benim birliğime ait olan birisi. Vurmaya geldiğiniz zaman beni vuramıyorsunuz ve ben kaçıyorum. Berşan ise oradaki karakter sanki Blake'miş gibi rol yapıyor ve yapamadığı rolü kendi tanıtımına paylaşıyor.

11
Oyuncu Raporu - Arşiv / Ynt: DM
« : Haziran 04, 2019, 06:22:03 ÖS »
5 Dakika rol olmadan sıkamazsınız veya silah çekemezsiniz.

Konuyla alakam yok ama 5 dakika rol olmadan silah çekilebilir ve şahısa zarar verilmeyecek şekilde başka yerlere ateş edilebilir.

12
=> Rapor ettiğiniz oyuncu: - bersanakceylan - Ribas Pueblo
=> Olay tarihi: - SS
=> Olay saati: - SS
=> Karakter adınız: - keyfeymIs - Blake Cleveland
=> Olaya dahil olan şahitler (Karakter İsimleri): -
=> Kural ihlali:  - Yaşanmamış bir rolü yaşanmış gibi gösterip birlik tanıtımına rol diye atmak.
=> Kuralı nasıl ihlal etti?: - Maskenin isim göstermemesini kullanarak birisine aynı skini giydirmiş ve benimle yapmadığı rolü yapmış gibi göstermiş. Bu şahısla Blake olarak böyle bir rol gerçekleştirilmedi, şahıs sırf rol paylaşmak ve OOC olarak millete bunu gösterip kendisini ön plana atmak için yapıldığını düşünüyorum. O skini giyen karakterin aynı zamanda VIP 2 olduğunu görebilirsiniz, oysa ki ben VIP 3'e sahibim.
=> Diğer notlar: - Şahısın bu hareketinden dolayı birlik tanıtımından resmin silinmesini istiyorum ve cezalandırılmasını talep ediyorum.
İlgili konu
http://www.inceptionroleplay.com/index.php?topic=26912.45
İlgili resim

VIP 3 olduğuma dair resim


Maskeli kişinin de loglardan bakılıp kim olduğunun öğrenilmesini istiyorum. O şahıs eğer onların birliğine ait bir kişiyse ağır bir şekilde cezalandırılmalarını talep ediyorum.

13
Onaylanmayı Bekleyen Birlik Konusu / Ynt: Piru Gangsters (PG)
« : Haziran 03, 2019, 01:50:06 ÖÖ »
Basit ama sade görünüyor, oldukça hoş. İyi roller diliyorum ve başarılar!

14
Onaylanmayı Bekleyen Birlik Konusu / Ynt: The Legend'S Mafia.
« : Haziran 01, 2019, 08:55:32 ÖS »
Her kelimenin başını büyük harf ile yazmaktan vazgeçin gençler, hiçbir şekilde güzel durmuyor ve siz güzel durduğunu düşündüğünüz halde. Resimlendirilmesi ve tasarıma dökülmesi gerek, ilke göre sadece bir şeyler karalamışsın ama yine de iyi roller.

15
Oyuncu Raporu - Arşiv / Ynt: Yeni 4.3 ile gelen FPS sorunu #Query
« : Mayıs 24, 2019, 10:10:16 ÖS »
FPS'nin düşük olmasının sebebi sunucuda çok fazla oyuncu olmasından kaynaklı, kare başına düşen adam, araç ve obje sayısı oldukça fazla olduğundan dolayı 100 FPS gören bilgisayarım 30'a düştü. Kalabalık ortamlardan ayrıldığınız zaman aradaki farkı fark edeceksiniz.

Sayfa: [1] 2 3 ... 10