Merhaba, Ziyaretçi

Gönderen Konu: [12.01.2019] Ronald_Richards  (Okunma sayısı 323 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Profili Görüntüle
[12.01.2019] Ronald_Richards
« : Ocak 12, 2019, 11:49:06 ÖS »
======[ Şikayet Formu ]======
=> Rapor ettiğiniz oyuncu: - Ronald Richards
=> Olay tarihi: - 02.01.2019 civarları
=> Olay saati: - saatle bir ilgimiz yok.
=> Karakter adınız: - Marcus_Cruz
=> Olaya dahil olan şahitler (Karakter İsimleri): - Elvis_Cruz
=> Kural ihlali: - OOC Dolandırıcılık, bizim paramız üzerinden geçiniyorlar.
=> Kuralı nasıl ihlal etti?: -

Ronald Richards, Men of Letters adlı bir birlik açtığında bize mesaj attı. Bizim lider olup olmak istemeyeceğimizi sordu. Biz de kabul edip birliğe girdik. Ardından SS'lerde gözüken yerde olan özel açtırılmış (OOC Parayla yani) mape geldik. Birliğin mekanının burası olduğunu söyledi. Ayrıca OOC Parayla birlikte açtırılan Santos'da eşi benzeri olmayan bir interior da vardı. (ev yani) Sonra evi gezdik ve bize isterseniz siz alabilirsiniz dedi. Biz de evi satın aldık.

Fakat aldıktan sonra, Ronald Richards adlı kişi bize dedi ki yalnız bu ev de OOC parayla açıldı dedi. Siz bunu aldınız ama Batuhan silebilir dedi. Biz de neden baştan söylemedin dedik. O da dedi sıkıntı değil Ogün diye biri var, (sanırım yetkiliymiş anlattığına göre) o geldiğinde evi bana vericek ardından size de paranızı geri vericek dedi. Biz de çok uzatmadan peki madem tamam dedik. Zaten bir iki güne girer dediğine göre paramızı geri alırız dedik. Biz de dedik ki tamam Ogün girdiğin de paramızı verir biz de sahibine yani sana veririz, bu sayede de lider olduğumuz birliğe bi katkımız olmuş olur dedik. Yani o interiorun erken açılması için bu yardımı yapmış gibi olduk. Gel gelelim asıl meseleye. neredeyse 2 hafta olucak ortada ne Ogün denen kişi var ne de kendisi var. Pm'leri sürekli kapalı. Kendisiyle IC bile görüşemiyoruz. F chatten soruyoruz Ogün nerede adam yazmıyor. Ogün'ün OOC nicki filan varsa talep açıp biz Ogün'ün ilgilenmesini sağlayalım dedik fakat OOC nickini'de vermiyor. Yani ne yapsak adam ne cevap veriyor ne de paramızı geri veriyor. Fakat evi de paşa paşa kullanıyor çünkü anahtarını vermiştik. İsmini de istediği şekilde düzenlemiştik (Men of Letters International). Yani olaydan anlayacağınız üzere şahıs bizi resmen kullanıyor.

Paramızın(300.000$) iade edilmesini istiyoruz. Evin sahibi ve parayı ödeyen kişi Elvis_Cruz bu arada. Kendisi OOC olarak arkadaşım ve bu talebi açacak vakti olmadığı için ben açayım dedim. Yani bu raporu Elvis_Cruz açmış gibi algılayabilirsiniz. Kendisi de şahidimdir. Biz sürekli ev silinecek korkusuyla yaşamaktan sıkıldık. Paramızın (300.000$'ın) iade edilmesini talep ediyoruz. Loglardan kontrol edilirse zaten 300.000$'a satın aldığımız gözükür.

=>Raporunuzu destekleyecek kanıtlar (Resim olarak paylaşımınıza ekleyin):

MAP YERİ (SAHİL TARAFINA BAKARSANIZ GÖRECEKSİNİZ)

MAPİN İÇ GÖRÜNÜMÜ

Ayrıca, mapte zaten sadece 1 interior var. Onu da belirteyim. O da girişte gözükecektir zaten Gate kapısının hemen yanında. Bahsi geçen ev orası. Şuan da ismi Men of Letters International değil, Elvis Home gibi bir şey olması lazım.

=> Diğer notlar: - Şahısın ceza almasını da bıraktım, yeter ki paramızı geri alalım yeter. Gerçekten sıkıldık 2 haftadır parasız dolaşıyoruz çar çur oldu her yere birikimlerimiz. Madem bu ev Donate yani OOC para ile alınmış, bize paramızı geri verin evi de üstümüzden alın. Gerçekten 2 haftadır uğraşıyoruz adamın peşinden koşmaktan sıkıldık ya.
« Son Düzenleme: Ocak 13, 2019, 06:59:17 ÖÖ Gönderen: swonky »

• Profili Görüntüle
Ynt: [11.01.2019] Ronald_Richards
« Yanıtla #1 : Ocak 13, 2019, 12:09:17 ÖÖ »
[GÜNCELLEME]

Şimdi şu saatte gidip baktım mapi silmişler. Paramızın iade edilmesini talep ediyoruz lütfen. Bizim bir suçumuz yok üstte anlattım her şeyi detaylıca o parada tonla emeğimiz var gözünüzü seveyim. O paranın cebimize nasıl risklerle geçtiğini loglara bakıp görebilirsiniz. Kimsenin hakkında gözümüz yok sadece yanlış bir seçim yaptık adama güvenerek. Gözünüzü seveyim, son karar sizin.

Mapin silindiğine dair SS ;

« Son Düzenleme: Ocak 13, 2019, 12:11:45 ÖÖ Gönderen: swonky »

• Profili Görüntüle
Ynt: [12.01.2019] Ronald_Richards
« Yanıtla #2 : Ocak 14, 2019, 10:51:27 ÖS »
//Güncel, lütfen artık bakılsın herkese cevap gelmiş bir bizim konumuz cevapsız arkadaşlar. Yanlış anlamayın ama çok uzun süredir uğraşıyoruz bu konuyla gerçekten çok zamanımızı çaldı.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Ocak 16, 2019, 04:55:36 ÖS »
Boş yapma Sekiz kere Şikayet açılmaz, Savunmam burada /Sellproperty yap paranı vermezler:
http://inceptionroleplay.com/index.php?topic=15870.0

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Ocak 16, 2019, 05:08:39 ÖS »
IC OOC Dolandırıcılığa aç denildiği için açıldı. Üslubunu takın. Konu hala güncel. /sellproperty yaptık fakat 100.000 zarardayız. Loglardan bakılabiir. Cevap bekliyoruz.

@VOXEN

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Ocak 16, 2019, 05:27:22 ÖS »
Boş yapma Sekiz kere Şikayet açılmaz, Savunmam burada /Sellproperty yap paranı vermezler:
http://inceptionroleplay.com/index.php?topic=15870.0

Uslubuna dikkat et.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Ocak 16, 2019, 09:33:07 ÖS »
Bizim kâr etme gibi amacımız yok; sadece 100.000$ zarara girdiğimiz için bu konu üzerinde uğraşıyoruz. Tek istediğimiz hakkımızı almak, sizde bilirsiniz ki 100.00$ az bir para değil. İyi forumlar.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Ocak 16, 2019, 10:13:48 ÖS »
Umrumda değil.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Ocak 17, 2019, 12:46:21 ÖÖ »
Şahsın tavırlarından da anlaşılacağı üzere, haklı durumda olanın hala biz olduğumuzu düşünüyor, 100.000$ IC paramızın iade edilmesini talep ediyoruz.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Ocak 17, 2019, 11:59:30 ÖÖ »
Tavırla ne alakası var hakklı olup olmadığınız, o zaman her tavır yapan hakklı olsaydı "umrumda değil" diyen hakklı olsaydı, BOŞ YAPMA.

Şahsın tavırlarından da anlaşılacağı üzere, haklı durumda olanın hala biz olduğumuzu düşünüyor, 100.000$ IC paramızın iade edilmesini talep ediyoruz.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Ocak 17, 2019, 11:59:55 ÖÖ »
MAP Bana Ait ve Benden İzinsiz bir şekilde Aldınız.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Ocak 17, 2019, 01:34:44 ÖS »
Arkadaşın aldırıyor, aldıktan sonra silenecek olduğunu söylüyor boşuna mı paraları gidiyor?

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : Ocak 17, 2019, 03:58:03 ÖS »
Her arkadaşım olan Al derse oooo, O Yer kalmamıştı ne olursa olsun benden izin alman gerekti ve ben izin vermezdim.

Arkadaşın aldırıyor, aldıktan sonra silenecek olduğunu söylüyor boşuna mı paraları gidiyor?

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : Ocak 17, 2019, 07:11:46 ÖS »
Burda tek tek açıklama yapacak değilim. Her şey konuda yazıyor zaten. Alana kadar bişey yok, aldıktan sonra "aa orası donate yeri parasını o gelir verince" filan... Her şey konuda açıklandı gayet açıklayıcı şekilde.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : Ocak 17, 2019, 07:21:24 ÖS »
Benim aldığınızdan bile haberim yoktu Ne saçmalıyorsun?

Burda tek tek açıklama yapacak değilim. Her şey konuda yazıyor zaten. Alana kadar bişey yok, aldıktan sonra "aa orası donate yeri parasını o gelir verince" filan... Her şey konuda açıklandı gayet açıklayıcı şekilde.