Merhaba, Ziyaretçi

Gönderen Konu: Criscent  (Okunma sayısı 67 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Profili Görüntüle
Criscent
« : Ocak 14, 2019, 08:00:47 ÖS »
======[ Şikayet Formu ]======
=> Rapor ettiğiniz oyuncu: Christopher Lincester
=> Olay tarihi: 14.01.2019
=> Olay saati: SS
=> Karakter adınız: Anthony Fierro
=> Olaya dahil olan şahitler (Karakter İsimleri): -
=> Kural ihlali: Rehber Power, Refuse RP
=> Kuralı nasıl ihlal etti?: Biz LSMD helikopteriyle suya çakıldık ve destek istedik bu memurda geldi. Daha sonra hava desteği istedi ancak havacı pilotta helikopteri düşürdü. Bu adamda bunu yediremeyip rolü dellemeye çalıştı ben onaylamayınca şehre atmakla tehdit etti. Role devam etmesini isteyincede şehre attı.
=>Raporunuzu destekleyecek kanıtlar (Resim olarak paylaşımınıza ekleyin):

=> Diğer notlar: En sona geldi geldi yazma sebebim arkadaşımın benden mixing yaparak yer istemesi, tabii ki vermedim ama ceza almasını istemedim.

• Profili Görüntüle
Ynt: Criscent
« Yanıtla #1 : Ocak 14, 2019, 08:09:24 ÖS »
Harry Powell olarak, O arada bana acayip bir lag girdi tabii bunun sonucunda helikopter çakıldı,Criscent rolü devam ettirmek için çabaladı fakat bu arkadaş rolü kabul etmeyip b den bir şeyler yazmaya başladı. Criscent uyarılarını yaptı ve uymayınca şahısı şehire gönderdi.

• Profili Görüntüle

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Ocak 14, 2019, 08:28:34 ÖS »
Merhabalar, ben Criscent. Yani, Christopher Linchester.

İlk önce bu kadar kinlendiğin ve her olan durumu SS alıp şikayet açtığın için özellikle yalan ve üslubunu korumayarak böyle bir şikayet açıklaması yaptığın için haline acıyorum.

Olay şöyle başladı diyebiliriz, helikopter sürerken sanırsam denize çakıldınız ve LSMD olarak destek açtınız... Ben de bunu farkettim, telsizimi verdim ve desteğe yönelip, desteğe geldim. Bu sırada ikinizin deniz içerisinde olduğunu anladım ve olayı anladım. Oraya atlayıp, sizi oradan çıkarmak rol olarak zor olacağı için; telsizden bir AIR birimi, kısacası bir helikopter talep ettim. Çünkü atladığım yer derin bir yer ve sizi oradaki büyük kayalıklardan kolayca çıkarmam Non-RP kapsamına girer. Emoteler ile telsizimi bıraktım, teçhizat kemerimi çıkardım, yeleğimi çıkardım, üstümü çıkardım ve denize doğru atlama emotesi verip, ikinizin yardımına gittim. İkinizi emotelerim ile deniz yüzeyine sırt üstü uzandırdım, hatta bunu da /do'dan onayladınız... Sonra, bekledik ve helikopter seslerinin geldiğini duyduk, o sırada Harry Powell geldi ve denize doğru alçalırken 324 ping dolayısı, lag dolayısı denize doğru indi. Tabii ki bunu bilmeyerek yaptı ve bu sırada malûm siz de direk /b bölerek bir yetkiliye gıcık vererek bana şunları dediniz; "Aldığın, Uzman Pilot'a bak. Beni zamanında almanın, hava destek birimine. Alsaydın bunların hiçbiri olmazdı." dediniz. Bu sırada sizi /b'den uyardım ve role uymanızı yoksa şehre atacağımı söyledim. E-ee malûm siz de hemen "Tehdit mi ediyorsun beni?" dediniz ve tamamen olayı başka bir yere bağladınız... Burada tehditin, veya Rehber Power ile alâkası neredeyse hiç yok. Helikopter'i halen yukarı da var sayalım, çünkü Harry lagdan düştü dedim size. Siz de buna uymadınız, /b böldünüz yok helikopter düştü falan, falan... Bakın, bu OOC bir olay ve Harry'nin elinde olan bir durum değildi, adamın lagı vardı. Emin olun, bu durumu Developer bile onaylardı ve rolü helikopter hava da varsayarak devam ederdi. Sonra yine Carmela ile aranızda helikopter düşürme vakası açılınca, siz olayı fazla büyüttünüz ve ben de sizi role uymadığınız için şehire doğru attım. Burada hiçbir sıkıntı olmadığını düşünüyorum, gereğini üst yönetim kuruluna bırakıyorum. İyi roller ve iyi günler diliyorum.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Ocak 14, 2019, 08:34:57 ÖS »
Yukarıda olaylar belirtilmiș biraz anlayıș göstermeniz güzel bir rol ortamı oluşturacaktı ama bunu kabul etmemișiniz. Șikayet yetkili șikayeti olduğu için șikayeti üst yönetime bırakıyorum.

« Son Düzenleme: Ocak 15, 2019, 07:20:43 ÖÖ Gönderen: Adiprox »

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Ocak 14, 2019, 10:47:40 ÖS »
Lag olup düşmüş olabilir.Sizde rehberin bir hatasını görüp, ki hata yok rolü kabullenmeyerek sabote etmişsiniz.