Merhaba, Ziyaretçi

Gönderen Konu: 14.01.2019/ Ernesta Martinez.  (Okunma sayısı 39 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Profili Görüntüle
14.01.2019/ Ernesta Martinez.
« : Ocak 14, 2019, 08:17:58 ÖS »
======[ Şikayet Formu ]======
=> Rapor ettiğiniz oyuncu:  Ernesta Martinez
=> Olay tarihi: SS
=> Olay saati: SS
=> Karakter adınız: mike bell
=> Olaya dahil olan şahitler (Karakter İsimleri): -
=> Kural ihlali: Gereksiz Yetki kullanımı, latinleri savunma, sorgusuz sualsiz rolu izlemeden arkadaşının lafına uyarak hapis atma
=> Kuralı nasıl ihlal etti?: arkadaşının lafına uyarak hapse attı husumeti bilmeden olayı anlatıyorum aralarındaki " latin oyuncu: knk gelsene su adamı hapse at adam ban sıkıyor dm yapıyor " " ernesta: tamam knk geliyorum" işte ernesta martinez bundan ibaret gereksiz bir yetkilidir, yetkiyi araçları respawnlamak, blrlikteki kişilerin canını doldurmak gibi şeyler adığını idda ediyorum bu zamana kadar neden latinleri hapse atmamamış onlara sataşanları atmış bir sorun kendisine.
=>Raporunuzu destekleyecek kanıtlar (Resim olarak paylaşımınıza ekleyin): - http://prntscr.com/m73re7
=> Diğer notlar: -

• Profili Görüntüle
Ynt: 14.01.2019/ Ernesta Martinez.
« Yanıtla #1 : Ocak 14, 2019, 08:22:10 ÖS »
Dediklerin tamamiyen kendi başına uydurdugun bir düzmece Çünkü Az  önce Steffon_Hammer Rk'dan jaile atıldı oyunu takip edersen görürsün Steffon latin ailesinden ve Senin 5 dakika role girmedne bana karşı dm yaptıgının ssleri mevcut hepsi harfiyen o yüzden konuyu uzatacaksan ssleri atıyorum

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Ocak 14, 2019, 08:23:29 ÖS »
Seninle 5 dakika role girdigimizin ss'i bulunmuyor veya kanıtı çünkü seninle öyle birşey yaşamadık yanıma geldin kim sıkıyor bu deagle amına..! dedin bende sorun mu var dedim sen role girmende deagleyi eline aldın hazır konuma aldın bende aldım sonra uzaklaştık max 30 saniye sürdü 5 dakika role girmedik yani hatalı forum şahısın cezalandırılmasında hiçbir sorun bulmuyorum.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Ocak 14, 2019, 08:25:58 ÖS »
5 dakika Rol Yaptığınza Dair SS Göremiyorum + Sürekli RP Yerinde DM Yapıyorsun Cezan Düşürülmeyecek, Son Söz UYK.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Ocak 14, 2019, 10:53:58 ÖS »
Dediklerinin yaptığına dair gerekli kanıtlar yok.