Gönderen Konu: Talep, yanlış anlaşımla ve silah silinmesi.  (Okunma sayısı 144 defa)

*
Kullanıcının karakteri bulunmuyor.
  • ARTIK İŞLER LEGAAL

• Bugün saat 19:50 gibi groveye gittik zencilerle rol yaptık sonrasında çatıştık ben düştüm ve berşanda düştü eve kilitledik birbirimizi sonra baygınlık geçti reconnect attı berşan sol tık yüzünden ben de reconnect attım ve o sırada sanırım pd operasyon yapmış sonrasında markete gittim geldim bi baktım sınırsız jail ve 2 hak alınacak falan yazıyordu ekreme falan yazdım q atmışsın dedi ve silahımı sildiler, 1 hak kaldı diye gözüküyordu bi baktım silah silinmiş.

Benim OOC sicilidme 1 tane bile pd rolünde q atmak jaili falan yok ben Exelant değilim bu zamana kadar 1 kere pd rolünde q atmadım 1 hak için q atacak da değilim, jailden çıkarılmamı silahımın 2 hak olarak verilmesini ve historymden son yediğim o jaillerin silinmesini talep ediyorum...

Serial:

SSLER:

Şahitler: Lancelot Carmela

İlgili kişiler dışında yorum atılmasın.

« Son Düzenleme: Nisan 16, 2019, 08:37:12 ÖS Gönderen: Elite! »

https://resmim.net/f/UFa1dx.png  https://resmim.net/f/hWttum.png    Burda da rk yapam sunucu kurallarını çiğneyem /q atam sonra ağlayam

*
  • ARTIK İŞLER LEGAAL

• Attığım ssde evdeyim ve bu ssde saaat 19:58 benim attığım ssde evde olduğum ssye bakarsan anlarsın, ve kendini alakadar etmeyen konuya yorum atma.

Merhaba,
    Öncelikle mekanımıza geldiniz ıc olarak rol yapıldı ve sonrasında kafa vs atılınca olay silahlara dönüştü.Çatışma çıktı düşenler düştü vs. siz düşünce ilk pm'den tek tek adminlere pm atarak rev istediniz ve bir admin size rev attı ismini bilmiyorum çünkü bir çok admine yazdınız.Revlenip RK yaptınız buna dair kanıtlar yukarıya bırakılmış gerekirse bendede mevcut.Sonrasında siz düştünüz baygınken eve girip kapı kitliyorsunuz ve mix yoluyla arkadaşınız gelince kapıyı 2 saniyeliğine açıp kapatarak onunda girmesini sağlıyorsunuz.Grove'a 10 araba SEB,memur,şerif gelince bir anda q atmaya başlıyorsunuz.Bundan dolayı size işlem uyguladım.
    Gerekli kanıtlarda admin chat ve adminlikle alakalı şeyler gözüktüğü için kanıtları üst yetkilim Fahrenheit'e atıyorum.

*
  • Murcielago

• Red.