Gönderen Konu: Albertyne  (Okunma sayısı 79 defa)

*
Kullanıcının karakteri bulunmuyor.
  • ARTIK İŞLER LEGAAL

• http://inceptionroleplay.com/index.php?topic=23616.0

Bu arkadaş kendini ilgilendirmeyen konulara UYK'ya devr etmesi gerekirken daha yorum yapıp milletin canını sıkıyor üstelik İnterior içindeyiz ve SASD ve PD'den haberimiz yok burada biz sol tık için reconnect attık gerekirse role uyardık SEB içeri girdiğinde reconnect atmış olmasaydık bizim ooc sicilimizde 1 tane pd rolünde q ya dair jail yoktur her zaman yakalandığımıza role uyduk sen admin duty girip kaçmaktan başka bir şey yapmadın dostum Admin halinle kinini forumdan kusuyorsun, sen de biz zencilerle çatışırken oradaydın /admin den baktığımda ise hideadmindeydin ve bi yandan beni takip ediyormuşsun sen yakalanmadıysan SEB geldiğine nasıl gittiğini bu konu altına açıklarsan sevinirim, sen Oyun içi yetkili I'sin talep altına kötü yorum yapma gibi bi yetkin yok sadece UYK'ya devr edip şikayet sonuçlandırman için sana bu forum yetkisi veriliyor ama sen gelip şikayete, talebe kötü yorum atarsan kimse de sana saygı duymaz, varsa kapıdayken SEB geldiğinde dışarıda olup  q attığımıza dair bir ss atsınlar yanıta.

*
  • ARTIK İŞLER LEGAAL

• Biz talep açıp kendimizi savunuyoruz, hakkımızı arıyoruz bu arkadaş daha /q atmış algısı yaratıyor bir de admin haliyle, dilde tüy bitti.

Rapor ettiğiniz kişi yerinde adımın yazdığı için cevap veriyorum.

*
  • Murcielago

• Arşiv.